Ми працюємо для Вас!
 • ст. м. "Палац Спорту"
  вул. Шота Руставелі, 20
  офіс 6

 • ст. м. "Золоті Ворота"
  вул. Б. Хмельницького, 29/2
  офіс 4

 • Наші телефони:
  +38 (067) 829 41 00
  +38 (044) 390 34 93

12 Лютого 2019

Ріелторська Компанія «Золоті Ворота» відзначає 10-річний ювілей!

Вчора ми відсвяткували десятиліття нашої компанії. Було тепло і радісно на душі. Це був час визнання. Фундамент виявився надійним і будівля встояла.

Сьогодні тиша змінила дзвін келихів, шум оплесків і сладкі звуки святкових тостів. Мабуть, саме час, щоб звернути погляд назад і підвести підсумки.

Нам 10 років – і це доконаний факт.

Немає такої компанії, яка не хотіла б зустріти десятирічний ювілей, інша справа, що таких компаній одиниці і почуття, що ти опинився серед них, переповнює гордістю.

Ми впоралися, ми змогли, ми виправдали.

10 років по лезу бритви, на межі фолу: криза 2009 року, Революція 2014 року, девальвація гривні з 8 до 28 за долар, падіння, а потім стагнація ринку, і, нарешті, війна.

Уявляєте Ви, як все це впливало на ринок нерухомості, який завжди тяжіє до стабільності, як гроші до тиші? Це було ще те випробування на міцність. Нас вертіло в цьому вирі подій із запаморочливою швидкістю, кидаючи з боку в бік – і ура !!! ми вижили, загартувалися, переглянули цінності.

У порівнянні з 2008 роком Ринок повністю змінився, пред’явивши дуже високі вимоги до професіоналізму ріелтора. Час перегрітого ринку і “Хапке” пішло назавжди. Гроші стали дорогими, покупці і власники – підкованими і вимогливими. Щоб гідно відповісти на виклик, треба відповідати духу часу, впроваджувати інновації, ростити профессіоналів.

Як ми відреагували на цей виклик історії, як трансформувалися? Щоб бути конкурентоспроможними ми взяли курс на постійне навчання та вдосконалення професіоналізму наших ріелторів. Ми сфокусувалися на ту користь, яку можемо надавати нашим клієнтам: покупцям і власникам нерухомості. Розглядаємо свій бізнес, як користь за гроші, а себе в першу чергу бачимо для клієнтів консультантами і персональними помічниками.

10 років на ринку нерухомості – це не непряме, а пряме свідчення того, що ми опинилися корисні своїм клієнтам, в іншому випадку вони не голосували б за нас своїми грошима і Компанія наша загубилася б на перевалах історії, як тисячі інших прогоріли стартапів.

Майже щороку за результатами проведеного Спілкою фахівців з нерухомості України рейтингу “РК Золоті Ворота” входить в ТОП-10 кращих ріелторських компаній України, що, звичайно ж, радує і підтверджує вірність обраного шляху.

Наш ріелторський бізнес багато в чому залежить від тих, хто на передовій. ВІД ПЕРСОНАЛІЙ, УНІКАЛЬНИХ ТА ХАРИЗМАТИЧНИХ ОСОБИСТОСТЕЙ.

І ми таких змогли залучити й утримати. Дякуємо їм за довіру до компанії. Ретельно, крок за кроком, фігура за фігурою, був сформований кістяк зі справжніх майстрів своєї справи.

Накопичено колосальний досвід вирішення нестандартних, складних ситуацій, є кадровий потенціал і це гарантує клієнту, який до нас звернувся, що і для його унікальної ситуації рішення буде знайдено і він отримає найдосвідченіших консультантів.

За цей період, завдяки спадкоємності досвіду і фокусу на самовдосконалення, ми на порядок просунулися в освоєнні і передачі професійних знань, сформувавши унікальну систему навчання, яка дозволяє в максимально короткий термін твердо ставити на ноги новачків-стажистів, доводячи їх до фінансового результату.

Все це дозволяє нам з упевненістю дивитися у завтрашній день, надаючи якісні професійні послуги нашим клієнтам, відкривати нові офіси, гарантувати кар’єрний ріст лідерам і прогресивну оплату праці всім ріелторам.

Download WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Nulled WordPress Themes
free download udemy course
download redmi firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy paid course free download

Наша сторінка у Facebook

Приєднуйтесь до нас в Instagram

Хочете швидко і вигідно продати або купити нерухомість і не знаєте з чого почати?

Залиште заявку на нашому сайті, решту зробимо ми!

Залишаючи заявку я погоджуюсь на обробку моїх персональних даних