Ми працюємо для Вас!
 • ст. м. "Палац Спорту"
  вул. Шота Руставелі, 20
  офіс 6

 • ст. м. "Золоті Ворота"
  вул. Б. Хмельницького, 29/2
  офіс 4

 • Наші телефони:
  +38 (067) 829 41 00
  +38 (044) 390 34 93

27 Грудня 2018

Ріелторська Компанія «Золоті Ворота» – Краща ріелторська Компанія України 2018 року!

ХІІІ Національний рейтинг «Найкращі ріелторські компанії України 2018» та Конкурсу «Професійне визнання 2018»

Вже 13 років поспіль Спілка фахівців з нерухомого майна України проводить два важливих заходи на ринку нерухомості України. Визнання кращих — це почесна і складна місія. Кожного року збирається Конкурсна-рейтингова комісія враховуються пропозиції минулого року, пропонуються нові номінації, переглядаються критерії, по яких можна визначити хто кращий. Професійні фахівці повинні бути визнані професійною спільнотою, клієнтами.

Після подання заявок, обробки матеріалів, підрахунку балів відбувається підсумкове засідання конкурсна-рейтингової комісії. Іноді результати відрізняються на 1-2 бали, все перевіряється, уточняється. В дебатах намагаємося прийти до істини. В кожній номінації свої критерії. Враховуються професійний стаж, фінансові показники, презентації компаній, власне бачення свого фаху, публікації в СМІ, посилання на фахівця в коментарях, участь в громадській роботі, освіта, підвищення кваліфікації фахівців, відгуки клієнтів тощо.

Ми щиро радіємо, коли бачимо як рік від року зростає професіоналізм, бажання бути найкращими. Змінюються люди, компанії, методи управління та роботи. Незмінним залишається визнання колег, клієнтів.

Ми щиро радіємо, коли бачимо як рік від року зростає професіоналізм, бажання бути найкращими. Змінюються люди, компанії, методи управління та роботи. Незмінним залишається визнання колег, клієнтів.

І ось урочиста церемонія оголошення результатів і вручення призів. В цьому році цей процес відбувався в ресторані готелю «Мир» і називався «Професійне ріелторське щастя».

Щасливі професіонали не стоять на місці, не з’ясовують стосунки, не скаржаться на клієнтів та колег! В них просто на це нема часу! Вони рухаються вперед, вони постійно працюють над собою, підвищують свій рівень! А ще вони щиро вміють радіти за себе, за колег, за свою улюблену роботу! Вони впевнені в собі, в своєму ріелторському шляху. І це справжнє щастя, що ми працюємо саме з такими.

Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
lynda course free download
download huawei firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
lynda course free download

Наша сторінка у Facebook

Приєднуйтесь до нас в Instagram

Хочете швидко і вигідно продати або купити нерухомість і не знаєте з чого почати?

Залиште заявку на нашому сайті, решту зробимо ми!

Залишаючи заявку я погоджуюсь на обробку моїх персональних даних