Ми працюємо для Вас!
 • ст. м. "Палац Спорту"
  вул. Шота Руставелі, 20
  офіс 6

 • ст. м. "Золоті Ворота"
  вул. Б. Хмельницького, 29/2
  офіс 4

 • Наші телефони:
  +38 (067) 829 41 00
  +38 (044) 390 34 93

2 Серпня 2016

Чому ріелтор – це найкраща робота в світі

Чому ріелтор – це найкраща робота в світі

1. Нерухомість – один з найдорожчих товарів в світі, не рахуючи діамантів, адже навіть в Києві та Київській області є нерухомість, вартість якої перевищує 10 000 000 доларів США. Навіть нерухомість, яку ми продаємо кожен день, перевищує вартість 30 000 доларів США та розмір комісійних агентства, від 3% до 5%, становить 900-1500 доларів США. Погодьтеся, це не маленька сума. З одного продажу навіть початківець ріелтор отримує 600-700 доларів США доходу особисто, а це близько 15000грн. Чи багато вакансій з такою пропозицією доходу ??? Причому, одну продаж в місяць, навіть в цей складний кризовий час, може зробити і початківець ріелтор, за умови виконання досить простих дій. Головне – це внутрішня мотивація і бажання отримувати гідну оплату праці, решті навчать в нашій компанії.

2. У ріелторському бізнесі вільний графік роботи, де 70% часу планує сам ріелтор, а про це, погодьтеся, мріють багато людей, які змушені працювати з 9.00 до 18.00 без особливої ​​можливості порушити цей графік.

3. Найголовніше – це ДОХІД ріелтора, який обмежений тільки їм самим, і знявши це обмеження, навіть початківець ріелтор може мати дохід 40 000 грн. і більше на місяць. Я особисто знаю ріелтора, найбільші комісійні якого склали 200 000 доларів США. Так, безумовно, масштаб особистості цієї людини дуже високий, але колись, як і Ви, він починав з нуля і завдяки особистісному зростанню і старанній праці домігся таких результатів. Так що, все в ваших руках, а про решту подбають ваші безпосередні керівники і компанія.

4. Ринок нерухомості завжди є циклічним, а це значить, що після спаду продажів, безумовно, буде зростання. І за 10 років роботи в сфері нерухомості, досить непростих в історії розвитку цього ринку, можу з упевненістю стверджувати, що після падіння продажів (максимум 2-3 місяці) єдине, що відбувалося – це зниження цін, а після зниження ринок знову оживав з ще більшою силою. Це було в 2008 році, це відбувається і зараз, і ніякого «мертвого» ринку не буде більше 2-х, 3-х місяців, адже житлове питання є одним з найбільш пріоритетних у житті кожної людини. Відкладений попит, який ми спостерігали останні 3 місяці, починає активно повертатися на ринок.

5. Вартість житла в 2015 році стала доступною як ніколи. Клієнти, у яких було 20-25 тисяч доларів США, ще в минулому році могли мріяти лише про кімнату в комуналці, а сьогодні вони можуть купити окрему квартиру. Ті, які хотіли однокімнатну – можуть купити двох або навіть трикімнатну. І, найголовніше, що кількість клієнтів через падіння цін зросла в рази, адже людей, у яких є 30 000 доларів США в 5 разів більше, ніж тих, у яких є 50 000, і всі ці клієнти вже почали купувати.

6. Робота ріелтора – це продажі, а немає більш затребуваної професії ніж, як у нас звикли називати, менеджери з продажу, адже відділ продажів в кожній компанії це відділ №1. Без продажів не може жити жодна компанія. Кожна людина має потребу в спілкуванні з людьми так само, як у воді і їжі, і тут гарантовано спілкування і знайомство з новими людьми практично кожен день, і завдяки цьому спілкуванню рівень особистості, а значить і дохід ріелтора постійно зростає.

7. І, нарешті, чому ми ?! Ріелторська Компанія «Золоті Ворота» народилася під час кризи 2008 року, і ми одні з небагатьох знаємо, як працювати в кризу. І не просто працювати, а бути успішними і розвиватися, в той час, коли багато скорочують діяльність або закриваються. Ми компанія, яка входить в 10-ку кращих ріелторських компаній України і 5-ку кращих компаній м.Києва в період з 2009 по 2015 роки. У нашій компанії ви зможете отримувати гідну оплату праці і задоволення від роботи.

Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
online free course
download micromax firmware
Download Premium WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=

Наша сторінка у Facebook

Приєднуйтесь до нас в Instagram

Хочете швидко і вигідно продати або купити нерухомість і не знаєте з чого почати?

Залиште заявку на нашому сайті, решту зробимо ми!

Залишаючи заявку я погоджуюсь на обробку моїх персональних даних