Мы работаем для вас!
 • ст. м. "Палац Спорту"
  ул. Шота Руставели, 20
  офис 6

 • ст. м. "Золотые Ворота"
  ул. Золотоворотская, 8/4
  офис 4

 • Наши телефоны:
  +38 (067) 829 41 00
  +38 (044) 390 34 93

10 февраля 2014

У рейтингу «Найкращі ріелторські компанії України 2013 року», ТОВ «Ріелторська компанія «Золоті Ворота» здобула перемогу у трьох номінаціях

7 Грудня 2013 року в Києві був проведений VIII Національній рейтинг «Найкращі ріелторські компанії України» та конкурс «Професійне визнання».
Організатори рейтингу та конкурсу — Союз спеціалістів з нерухомості України і Ріелторська палата України, при підтримці «FIABCI-Україна» — у восьмий раз провели захід, аналогів якому немає на українському ринку нерухомості. Щорічний конкурс у сфері нерухомості зібрав гостей зі всіх куточків України.

У рейтингу «Найкращі ріелторські компанії України 2013 року», ТОВ «Ріелторська компанія «Золоті Ворота» зайняла 6 місце.
У конкурсі «Професійне визнання» наша компанія подавала заявку на участь у трьох номінаціях. У кожному з цих номінацій ми здобули перемогу.

Лауреатом конкурсу «Найкращий агент по житловій нерухомості» визнано: Гебель Віталій, ТОВ «Ріелторська компанія «Золоті Ворота».
Також ми отримали нагороди у номінаціях «Найкращий керівник агентства з нерухомості» та «Найкрайщий HR-менеджер агенства з нерухомості».

Наші Привітання Переможцям !!!

Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
download udemy paid course for free
download intex firmware
Download WordPress Themes Free
free online course

Наша страничка на Facebook

Присоединяйтесь к нам в Instagram

Хотите быстро и выгодно продать или купить недвижимость и не знаете с чего начать?

Оставьте заявку на нашем сайте, остальное сделаем мы!