Ми працюємо для Вас!
 • ст. м. "Палац Спорту"
  вул. Шота Руставелі, 20
  офіс 6

 • ст. м. "Золоті Ворота"
  вул. Золотоворітська, 8/4
  офіс 4

 • Наші телефони:
  +38 (067) 829 41 00
  +38 (044) 390 34 93

10 Лютого 2014

У рейтингу “Найкращі ріелторські компанії України 2013 року”, ТОВ “Ріелторська компанія “Золоті Ворота” здобула перемогу у трьох номінаціях

7 Грудня 2013 року в Києві був проведений VIII Національній рейтинг “Найкращі ріелторські компанії України” та конкурс “Професійне визнання”.
Організатори рейтингу та конкурсу — Союз спеціалістів з нерухомості України і Ріелторська палата України, при підтримці “FIABCI-Україна” — у восьмий раз провели захід, аналогів якому немає на українському ринку нерухомості. Щорічний конкурс у сфері нерухомості зібрав гостей зі всіх куточків України.

У рейтингу “Найкращі ріелторські компанії України 2013 року”, ТОВ “Ріелторська компанія “Золоті Ворота” зайняла 6 місце.
У конкурсі “Професійне визнання” наша компанія подавала заявку на участь у трьох номінаціях. У кожному з цих номінацій ми здобули перемогу.

Лауреатом конкурсу “Найкращий агент по житловій нерухомості” визнано: Гебель Віталій, ТОВ “Ріелторська компанія “Золоті Ворота”.
Також ми отримали нагороди у номінаціях “Найкращий керівник агентства з нерухомості” та “Найкрайщий HR-менеджер агенства з нерухомості”.

Наші Привітання Переможцям !!!

Download WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
free download udemy paid course
download karbonn firmware
Premium WordPress Themes Download
udemy course download free

Наша сторінка на Facebook

Приєднуйтесь до нас в Instagram

Хочете швидко і вигідно продати або купити нерухомість і не знаєте з чого почати?

Залиште заявку на нашому сайті, решту зробимо ми!