Мы работаем для вас!
 • ст. м. "Льва Толстого"
  ул. Пушкинская, 31в
  офис 11

 • ст. м. "Золотые Ворота"
  ул. Золотоворотская, 8/4
  офис 4

 • Наши телефоны:
  +38 (067) 829 41 00
  +38 (044) 390 34 93

19 января 2015

Рієлторська Компанія «Золоті Ворота» знову у переліку кращіх агенцій нерухомості України

За результатами Національного рейтингу «Кращі ріелторські компанії України 2014» ТОВ «Ріелторська компанія «Золоті Ворота» зайняла 5 місце.

Цьогорічна церемонія нагородження найкращих компаній та фахівців у сфері ріелторської діяльності відбулась 5 грудня 2014р. у ресторані «Вавілон» в теплій атмосфері серед колег та друзів.

Захід проходив в рамках ІІІ Національного Форуму «Нерухомість України». Організаторами заходу були Спілка фахівців з нерухомого майна України, Ріелторська Палата України, «FIABCI- Україна”.

З 2006 року Спілка фахівців з нерухомого майна України проводить щорічний Національний рейтинг та конкурс, які спрямовані на підвищення якості роботи ріелторських компаній та їх співробітників. В заході беруть участь представники з різних регіонів нашої держави.

Власний фаховий рейтинг та професійний конкурс – ще один крок до підвищення престижу та популяризації професійної діяльності ріелторів. Ця традиція дає можливість продемонструвати клієнтам та бізнес-партнерам відкритість ріелторських компаній, їх прагнення запобігти спілкуванню потенційних клієнтів з непідготовленими, непрофесійними посередниками на ринку нерухомості. Метою проведення Національного рейтингу та Конкурсу є посилення віри українських споживачів у ріелторів, а самих фахівців – у цивілізований розвиток вітчизняного ринку нерухомості.

В Рейтингу та конкурсі взяли участь компанії з різних куточків України: Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків, Суми, Одеса, Тернопіль, Львів, Чернігів, Черкаси, Житомир, Маріуполь.

Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Download Best WordPress Themes Free Download
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download samsung firmware
Download Premium WordPress Themes Free
free download udemy course

Наша страничка на Facebook

Присоединяйтесь к нам в Instagram

Хотите быстро и выгодно продать или купить недвижимость и не знаете с чего начать?

Оставьте заявку на нашем сайте, остальное сделаем мы!