Мы работаем для вас!
 • ст. м. "Палац Спорту"
  ул. Шота Руставели, 20
  офис 6

 • ст. м. "Золотые Ворота"
  ул. Золотоворотская, 8/4
  офис 4

 • Наши телефоны:
  +38 (067) 829 41 00
  +38 (044) 390 34 93

19 января 2015

Рієлторська Компанія «Золоті Ворота» знову у переліку кращіх агенцій нерухомості України

За результатами Національного рейтингу «Кращі ріелторські компанії України 2014» ТОВ «Ріелторська компанія «Золоті Ворота» зайняла 5 місце.

Цьогорічна церемонія нагородження найкращих компаній та фахівців у сфері ріелторської діяльності відбулась 5 грудня 2014р. у ресторані «Вавілон» в теплій атмосфері серед колег та друзів.

Захід проходив в рамках ІІІ Національного Форуму «Нерухомість України». Організаторами заходу були Спілка фахівців з нерухомого майна України, Ріелторська Палата України, «FIABCI- Україна”.

З 2006 року Спілка фахівців з нерухомого майна України проводить щорічний Національний рейтинг та конкурс, які спрямовані на підвищення якості роботи ріелторських компаній та їх співробітників. В заході беруть участь представники з різних регіонів нашої держави.

Власний фаховий рейтинг та професійний конкурс – ще один крок до підвищення престижу та популяризації професійної діяльності ріелторів. Ця традиція дає можливість продемонструвати клієнтам та бізнес-партнерам відкритість ріелторських компаній, їх прагнення запобігти спілкуванню потенційних клієнтів з непідготовленими, непрофесійними посередниками на ринку нерухомості. Метою проведення Національного рейтингу та Конкурсу є посилення віри українських споживачів у ріелторів, а самих фахівців – у цивілізований розвиток вітчизняного ринку нерухомості.

В Рейтингу та конкурсі взяли участь компанії з різних куточків України: Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків, Суми, Одеса, Тернопіль, Львів, Чернігів, Черкаси, Житомир, Маріуполь.

Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
free download udemy paid course
download xiomi firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=

Наша страничка на Facebook

Присоединяйтесь к нам в Instagram

Хотите быстро и выгодно продать или купить недвижимость и не знаете с чего начать?

Оставьте заявку на нашем сайте, остальное сделаем мы!