Мы работаем для вас!
 • ст. м. "Палац Спорту"
  ул. Шота Руставели, 20
  офис 6

 • ст. м. "Золотые Ворота"
  ул. Золотоворотская, 8/4
  офис 4

 • Наши телефоны:
  +38 (067) 829 41 00
  +38 (044) 390 34 93

27 декабря 2018

Риелторская Компания «Золотые Ворота» — Лучшая риелторская Компания Украины 2018 года!

ХІІІ Національний рейтинг «Найкращі ріелторські компанії України 2018» та Конкурсу «Професійне визнання 2018»

Вже 13 років поспіль Спілка фахівців з нерухомого майна України проводить два важливих заходи на ринку нерухомості України. Визнання кращих — це почесна і складна місія. Кожного року збирається Конкурсна-рейтингова комісія враховуються пропозиції минулого року, пропонуються нові номінації, переглядаються критерії, по яких можна визначити хто кращий. Професійні фахівці повинні бути визнані професійною спільнотою, клієнтами.

Після подання заявок, обробки матеріалів, підрахунку балів відбувається підсумкове засідання конкурсна-рейтингової комісії. Іноді результати відрізняються на 1-2 бали, все перевіряється, уточняється. В дебатах намагаємося прийти до істини. В кожній номінації свої критерії. Враховуються професійний стаж, фінансові показники, презентації компаній, власне бачення свого фаху, публікації в СМІ, посилання на фахівця в коментарях, участь в громадській роботі, освіта, підвищення кваліфікації фахівців, відгуки клієнтів тощо.

Ми щиро радіємо, коли бачимо як рік від року зростає професіоналізм, бажання бути найкращими. Змінюються люди, компанії, методи управління та роботи. Незмінним залишається визнання колег, клієнтів.

Ми щиро радіємо, коли бачимо як рік від року зростає професіоналізм, бажання бути найкращими. Змінюються люди, компанії, методи управління та роботи. Незмінним залишається визнання колег, клієнтів.

І ось урочиста церемонія оголошення результатів і вручення призів. В цьому році цей процес відбувався в ресторані готелю «Мир» і називався «Професійне ріелторське щастя».

Щасливі професіонали не стоять на місці, не з’ясовують стосунки, не скаржаться на клієнтів та колег! В них просто на це нема часу! Вони рухаються вперед, вони постійно працюють над собою, підвищують свій рівень! А ще вони щиро вміють радіти за себе, за колег, за свою улюблену роботу! Вони впевнені в собі, в своєму ріелторському шляху. І це справжнє щастя, що ми працюємо саме з такими.

Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download samsung firmware
Premium WordPress Themes Download
udemy free download

Наша страничка на Facebook

Присоединяйтесь к нам в Instagram

Хотите быстро и выгодно продать или купить недвижимость и не знаете с чего начать?

Оставьте заявку на нашем сайте, остальное сделаем мы!